Магазин "Автопартнер"


«Автопартнер» - провідний супермаркет автотоварів у Львові. Тут Ви знайдете запчастини як відомих світових автомобільних брендів, так і ексклюзивні автозапчастини під індивідуальні замовлення, високоякісні оливи, акумулятори світових виробників, різноманітні автомобільні аксесуари та шини.

Перший львівський автомобільний супермаркет «Автопартнер» займає приміщення площею понад 450 м?, де зручно та доступно розташований надзвичайно широкий асортимент автотоварів, котрий приємно здивує навіть найвибагливішого автолюбителя. Усі товари у супермаркеті мають належну якість та доступні ціни.

Евакуатор Львів Мета нашої компанії – заощадити Ваші кошти та час. Зручне розташування магазину та комфортне паркування збережуть час та позбавлять зайвого стресу. Пріоритетом нашої роботи є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Висококваліфіковані менеджери нададуть усі необхідні консультації та допоможуть обрати найкращий варіант серед представленого асортименту.

За бажанням клієнтів придбаний товар можна оплатити як готівкою, так і безготівковим шляхом (без комісії на розрахунковий рахунок ФОП для платників єдиного податку, без ПДВ).

Для зручності наших клієнтів ми організовуємо доставку автозапчастин та автотоварів по місту. На усі придбані у нас запчастини, аксесуари та додаткове обладнання існує гарантія, а на увесь асортимент оливи є відповідні сертифікати якості. Також у нас Ви можете у будь-який час застрахувати свій автомобіль

На нашому сайті Ви завжди зможете дізнатись інформацію про наявний товар та його вартість.